TEENUSED

Teenused

Fassaadid, seinad

Fassaadi ja seinte soojustamine

Maja soojustamine PUR vahuga on parim viis kõrge energiatõhususe saavutamiseks, mis on tarbimise ja heitkoguste kokkuhoiu seisukohast hädavajalik. Fassaadide soojustamine PUR vahuga on suhteliselt kiire kui kõik eeltööd on korrektselt tehtud sh karkass on eelnevalt paigaldatud. Pritsimise teel PUR vahuga soojustades sobivad nii avatud- kui suletud pooridega PUR-vahud. Kasutatava materjali valik sõltub hoone eripäradest, seisukorrast ja soojapidavuse nõudest. Iga objekt on erinev ning õige materjali valiku aitab teil teha teie projekteerija või ka PUR24 meeskond. PUR vahuga soojustades nakkub see seinale ja püsib seal muutumatult kuni ehitise eluea lõpuni. Näiteks aastatega ära vajunud vill tekitab seina ülaosas külmasilla, mis vahuga soojustades tekkida ei saa. Kui soojustamisel kasutada suletud pooridega vahtu jääb ära ka tuule- ja aurutõkke paigaldamine. See loob juba suurema ajalise kokkuhoiu tööde tegemisel.

  • Seda saab kasutada hoone soojustamisel nii seest kui väljast.
  • PUR vahtusid on võimalik ehitises olevatesse tühimikesse ka süstida.

Kui teil on plaan oma kodu või kortermaja soojustama hakata võtke meiega ühendust ja me aitame leida teile sobiliku lahenduse.

Vundamendid, soklid

Vundamendi ja soklite soojustamine

Maja soojustamine PUR vahuga on parim viis kõrge energiatõhususe saavutamiseks. Vundamendi, sokli või keldri soojustamine PUR vahuga on lihtne ja kiire. PUR24 meeskond kasutab selleks ainult suletud pooridega PUR vahtu, mis ei ima enda sisse niiskust ja sobib kasutamiseks ka maa-alustes tingimustes. Tekkiva liigvee tingimustes tuleks kasutada ka eraldi hüdroisolatsiooni.

Maa-alla jäävatele vundamentidele ei ole vaha paigaldada karkassi. Pihustame PUR-vahtu otse aluspinnale, millega tagame ka kõige konarlikuma vundamendi täieliku soojustuse. PUR vaht täidab ära tühimikud ja kumerused vundamendi pinnas, tagades seeläbi ühtlase, ilma külmasildateta soojustuse.

Katused

Katuse soojustamine

Maja soojustamine PUR vahuga on parim viis kõrge energiatõhususe saavutamiseks. Sarnaselt seintele saab PUR vahuga tõhusalt soojustada ka katuseid. Katuste seestpoolt soojustamiseks kasutame nii avatud- kui suletud pooridega PUR vahtusid. Kasutatava materjali valik sõltub kliendi soovidest, hoone eripäradest, seisukorrast ja soojapidavuse nõuetest Lamekatustele pakume spetsiaalset suure survetaluvusega ja veekindlat vahtu, mis on villast rohkem kui kaks korda tõhusam. Soovitame meiega ühendust võtta juba siis kui töid planeerima hakkate.

Betoonpõrand

Betoonpõranda soojustamine

Betooni valu alla sobib hästi tihedam PUR vaht, mis on vastupidavam survejõule ja millega tagatakse üheaegselt nii auru-, niiskuse- ja soojusisolatsioon.

Põllumajandus. tööstushooned

Põllumajandus ja tööstushooned

Isoleerides PUR vahuga tagad lihtsa vaevaga kõrge energiatõhususe. Põllumajandus ja tööstushooned saavad suletud pooridega vahuga lisa tugevuse, on närilistele vastupidavad ja vajadusel tagame ka B klassi tulekindluse. Angaarid ja erinevad külmad laohooned saavad samuti soojustuse tänu PUR vahule. Neid soojustatakse reeglina seestpoolt ja suletud pooriga vahuga. Vaht nakkub pleki külge väga hästi ning peatab ebameeldiva veekondensaadi tekke pleki alla. Vaht nakkub pleki külge väga hästi ning peatab ebameeldiva veekondensaadi tekke pleki alla.

Külmhooned

Külmhooned

Külmhooneid PUR vahuga isoleerides saad väge hea külmapidavuse, näriliste kaitse ja ruumi säästva lahenduse. Külmhooneid soojustatakse reeglina suletud pooriga vahuga. Vaht nakkub pleki külge väga hästi ning peatab ebameeldiva veekondensaadi tekke pleki alla.

Torud

Torude isoleerimine

Torusid isoleerime peamiselt kahe meetodiga, kas pihustades vahtu ümber toru (pigem suurema läbimõõduga torud) või süstides, kasutades kattetoru.

Hinnakiri

Hinnakiri

Suletud pooridega vahu paigaldamine

195-220 eur/m3

10 cm kihi paigaldamise korral 19,5-22 eur/m2

Avatud pooridega vahu paigaldamine

90-100 eur/m3

20 cm kihi paigaldamise korral 18-20 eur/m2

Tuletõkke saavutamine standardile
EN 13501-1 (B s3 d0)

10-12 eur/m2
segg